Olen 100% kindel, et "võlgnen" oma edasieksisteerimise just Heliseva Vaikuse inglile. Tänan südamest kogu toe ja hoituse eest. Selle tagasihoidliku ja mitte millekski sundiva abi eest. Ma loodan südamest, et saad tagasi tuhandekordselt kõik selle, mida oled minusse investeerinud.  Täiesti siiralt - kogu minu lugupidamise ja armastuse juures.

Aitäh selle naiste õhtu eest. Seltskonnale, kes kohale tuli ka suured tänud. Nii palju on olnud edasiminekut iseenda kohta taipamistel selle vähese aja jooksul, mis möödunud on kohtumisest. Mõni on veidi pisaraid toov taipamine, sest enda vastutuse leidmine vahel hetkeks on valus ehk mõistmine kuidas ise on mõni käkk jälle ellu toodud asjatult aga samas on need kõik redeli pulgad millest rõõmuga ülesse ronida. Aitäh, et sa neid õhtuid teed ja neid segadusi aitad lahendada ning viid teadmisi samm sammu haaval aina sügavamale. Tõesti tuli nii mõnigi puzzle tükk jälle juurde ja pilt läks selgemaks. Uute naiste õhtuteni!

Minu suur tänutunne on piiritu. Elamise tarkus ja enesekindlus ei ole kunagi olnud nii suur . Olen muudkui kasvamises ning tänu Merikesele on see tee sirgjoonelisem, kui kunagi varem ja säravam. Imeline toetus isiklikus nõustamises ja täiesti harukordne ning ainulaadne koolitajana. Aitäh, et oled olemas!!

Väga mõnus rahuoaas keset suurt linna

Mul pole isegi sõnu 🙂 oled imeline ja ootan uut kohtumist

Vaikus, mis heliseb Sinu südames! Lihtsalt imeline inimene!

Share this page